Home

Pe punctul de Analist Comunism meci dinamo Apa minerala harpon În fiecare săptămână

Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au  fost întocmite 10 dosare PENALE
Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au fost întocmite 10 dosare PENALE

Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de  Unirea Slobozia | Sport.ro
Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de Unirea Slobozia | Sport.ro

Primul meci din istoria echipei Dinamo București (11 iulie 1948)

Decizie menținută - Dinamo și UTA, fără fani pe propriul teren până la  finalul play-out-ului - HotNews.ro
Decizie menținută - Dinamo și UTA, fără fani pe propriul teren până la finalul play-out-ului - HotNews.ro

Dinamo - Petrolul 1-1, decis de două gafe monumentale

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va disputa meciul cu Rapid

Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat |  Sport.ro
Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat | Sport.ro

Dinamo Bucuresti - Final de meci. DINAMO BUCUREŞTI 0 - 1 UNIVERSITATEA CLUJ  | Facebook
Dinamo Bucuresti - Final de meci. DINAMO BUCUREŞTI 0 - 1 UNIVERSITATEA CLUJ | Facebook

Meciul cu Dinamo, poate decide daca Mioveniul scapă sau nu de baraj. Se  joacă vineri...
Meciul cu Dinamo, poate decide daca Mioveniul scapă sau nu de baraj. Se joacă vineri...

Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA  Arad
Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA Arad

Hermannstadt - Dinamo, primul meci din play-out al sibienilor. Măldărășanu  despre următoarele meciuri: ”Vom tremura, dar am încredere în băieți”
Hermannstadt - Dinamo, primul meci din play-out al sibienilor. Măldărășanu despre următoarele meciuri: ”Vom tremura, dar am încredere în băieți”

Cine transmite la TV meciul Dinamo – FCSB din etapa a 21-a în Liga 1

Dinamo înfruntă FCSB, în meciul etapei din Superliga României

Dinamo va juca primul meci de la revenirea în Liga 1 pe Arcul de Triumf!  Care este preţul biletelor - Antena Sport
Dinamo va juca primul meci de la revenirea în Liga 1 pe Arcul de Triumf! Care este preţul biletelor - Antena Sport

Zi de meci. „U” Cluj întâlnește Dinamo București. Toni Petrea: „Ne așteaptă  un meci greu”
Zi de meci. „U” Cluj întâlnește Dinamo București. Toni Petrea: „Ne așteaptă un meci greu”

EXCLUSIV. Dinamo - Steaua, prin ochii unui rapidist pur-sânge: „Cred că va  fi un meci frumos” - Playsport
EXCLUSIV. Dinamo - Steaua, prin ochii unui rapidist pur-sânge: „Cred că va fi un meci frumos” - Playsport

Meci Baraj FC UNIVERSITATEA Cluj - Dinamo Bucuresti - 21 mai 2022

Video&Foto | Meciul Dinamo - Steaua, întrerupt! Ploaie de torțe din galeria  “militarilor”
Video&Foto | Meciul Dinamo - Steaua, întrerupt! Ploaie de torțe din galeria “militarilor”

ROȘU: "Ne dorim să jucăm fiecare meci... - Dinamo Bucuresti | Facebook

Liga 2: Dinamo București, „set” în primul meci oficial din 2023, cu Unirea  Constanța - HotNews.ro
Liga 2: Dinamo București, „set” în primul meci oficial din 2023, cu Unirea Constanța - HotNews.ro

Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de  derby-ul de duminică - Antena Sport
Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de derby-ul de duminică - Antena Sport

Dinamo, la cel mai bun meci al sezonului. „Câinii” au învins Oțelul

Dinamo Bucuresti

Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura  în minutul 90
Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura în minutul 90

Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în  ultimul meci al anului din campionat - Eurosport
Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în ultimul meci al anului din campionat - Eurosport

„Cel mai bun meci al lui Dinamo din ultimii doi ani!”. Cornel Dinu, laude  pentru Kopic după meciul cu Oțelul - Fanatik.ro
„Cel mai bun meci al lui Dinamo din ultimii doi ani!”. Cornel Dinu, laude pentru Kopic după meciul cu Oțelul - Fanatik.ro